Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Mittwoch, 23. November 2016

THE ECONOMİST 2017 KAPAK RESMİ ANALİZİ

İLLUMİNATİ ECONOMİST 2017 KAPAK RESMİ İLE BİRLİKTE YİNE KRİPTOLOJİK MESAJLAR VERİYOR.

KAPAK RESMİN ÜZERİNDE GÜNÜMÜZE UYARLANMIŞ 
8 ADET BÜYÜK ARKANA TAROT KARTI BULUNMAKTADIR VE KISACA SOLDAN SAĞA DOĞRU KRİPTOLOJİK OLARAK MESAJLAR VERİLMEKTEDİR!
DÜNYA ÇAPINDA KONU İLE ALAKALI YORUMCULARIN GÖRÜŞÜ AŞAĞIDADIR.

1.KART: THE TOWER (KULE) BU KART ASLINDA BABİL KULESİNİ SİMGELİYOR VE DÜNYAMIZDA 2017 YILINDA BÜYÜK ÇÖKÜŞLERİN VE KAOS`UN ANİ DEĞİŞİMLERİN YAŞANACAĞINA İŞARET EDİYOR!  İDEOLOJİLER/DİNLER  ARASINDA BÜYÜK SAVAŞLARIN OLACAĞINA VE HİRİSTİYANLIĞIN BÜYÜK BİR YENİLGİ ALACAĞINA VURGU YAPILIYOR!

2.KART: JUDGMENT (MAHKEME)  İLLUMİNATİ BU KART İLE BİRLİKTE DÜNYADAKİ TÜM HEDEFLERİNE ULAŞTIĞINI VE ARTIK MAHKEME HESAPLAŞMA ZAMANININ GELDİĞİNİ VE DONALD TRUMP`UN YENİ KURTARICI İMPARATOR OLARAK KURULACAK OLAN YENİ DÜNYA DÜZENİNDE LANSE EDİLECEĞİNİ BELİRTİYOR.

3.KART: THE WORLD (DÜNYA) İLLUMİNATİ BU KARTTA DÜNYADAKİ SİYASET,MALİ GÜÇ VE BAZI DİNLER ÜZERİNDEKİ ETKİSİNİ VE ARALARINDAKİ İŞBİRLİĞİNİ VURGULUYOR VE 2017 YILINDA YALANLARIN GÜN YÜZÜNE ÇIKACAĞINA VURGU YAPIYOR!

4.KART: THE HERMIT (ERMİŞ) BURADA ABD VE AVRUPA BİRLİĞİ ARASINDA İMZALANMASI ÖNGÖRÜLEN TTİP Transatlantik Ticaret ve Yatırım Ortaklığı PROJESİNİN VE AVRUPA BİRLİĞİNİN ÇÖKECEĞİNE VURGU YAPILIYOR AYRICA KANADA VE ABD`Yİ KAPSAYAN BÜYÜK AFETİN GERÇEKLEŞECEĞİNE DAİR VURGU VAR. 

5.KART: DEATH (ÖLÜM) BU KARTTA AÇIKCA NÜKLEER 
PATLAMALAR, NÜKLEER SAVAŞ VE BERABERİNDE GELEN ÖLÜMLERE,DOĞAL YIKIMA VE KITLIĞA İŞARET EDİLİYOR!

6. KART: THE MAGICIAN (BÜYÜCÜ) BU KARTTA DÜNYADA YAŞANACAK OLAN KAOS VE NÜKLEER SAVAŞLARDAN SONRA HAYATTA KALAN İNSANLARIN BÜYÜK TEKNOLOJİK DEĞİŞİMLER GEÇİRECEĞİNE VE İNSANLARDAN GİZLENEN PATENTLERİN GÜN YÜZÜNE ÇIKACAĞINA VURGU YAPILIYOR.

7. KART: WHEEL OF FORTUNE (KADER ÇARKI) BU KARTTA ANGELA MERKEL BAŞ AŞAĞI DURUYOR YANİ MERKEL SEÇİMİ 2017 YILINDA ALMANYA'DA KAYBEDECEK. 
AYNI ŞEKİLDE AŞIRI SAĞCI GEERT WİLDERS HOLLANDA VE AŞIRI SAĞCI MARİE LE PEN FRANSA'DA SEÇİMİ KAZANACAKLAR.

8. KART: THE STAR (YILDIZ) 2017 YILINDA DÜNYA`DAN BÜYÜK SAYIDA RUHLARIN AYRILACAĞINA VE GELMİŞ OLDUKLARI YILDIZLARINA GERİ DÖNECEKLERİNE DAİR VURGU YAPILIYOR!


SONUÇ OLARAK ONLARIN BİR PLANI VARSA ELBETTE YÜCE ALLAH`INDA BİR PLANI VARDIR!

Kaynak: http://tarotkartlari.blogspot.de/2011/06/buyuk-arkana-kartlar-yklan-kule.html

Kaynak: https://hartgeld.com/media/pdf/2016/Art_2016-280_Economist-2017.pdf
Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen