Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Donnerstag, 26. November 2015

BARONLARIN ASIL HEDEFİ TÜRKİYE`DİR!
HEP SÖYLEDİK: BARONLARIN ASIL HEDEFİ TÜRKİYE`DİR!

1- ÖNCE IRAK`I İŞGAL EDİP ALT VE ÜST YAPISINI TARUMAR ETTİLER VE IRAK İLE TİCARİ İLİŞKİLERİMİZİ DURMA NOKTASINA GETİRDİLER VE 600 BİN IRAKLI MÜLTECİ TÜRKİYE`YE AKIN ETTİ VE IRAK`IN KUZEYİNDE HEMEN FİİLİ OLARAK BİR KÜRT DEVLETİ KURDULAR VE BİZ SOSYOEKONOMİK MADDİ VE MANEVİ OLARAK YILLARCA BÜYÜK KAYIPLAR YAŞADIK!

2- ALTIN KARŞILIĞINDA PETROL SATAN LİBYA`YI VURDULAR, AFRİKA BİRLİĞİNİ KURAN GADDAFİ`YI BOĞAZLATIP DEVİRDİLER VE ARDINDAN HEMEN BÜTÜN TÜRK ŞİRKETLERİNİ DERHAL LİBYA`DAN ÇIKARDILAR VE TÜRK ŞİRKETLERİNE LİBYA`DA İŞ YAPMAYI YASAKLADILAR!
LIBYA ILE TICARETIMIZ SIFIRLANDI! LIBYA`DA 32.000 TÜRK ÇALISAN İŞİNİ VE AŞINI KAYBETTİ VE 100 BİN LIBYA`LI MÜLTECI OLARAK TÜRKIYE`YE GELDI. MILYARLARCA DOLAR ZARARA UGRADIK!

3- TÜRKİYE`YE KARDEŞ ÜLKE DİYEN VE ORTAK BAKANLAR KURULU TOPLANTISI DÜZENLEDİĞİMİZ SURİYE`DE İÇ İSYAN ÇIKARTIP DEMOKRASİ BAHANESİ ILE SURIYE`YI İÇERDEN VURDULAR VE BÖYLELİKLE SURİYE İLE TÜRKİYE`NİN YAKINLAŞMASINI VE SINIRLARIN KALKMASINI ENGELLEDİLER! SURİYE İLE TÜM TİCARETİMİZ DURDU 3 MİLYON SURİYELİ MÜLTECİ TÜRKIYE`YE GELDI VE TÜRKİYE MADDİ VE MANEVİ OLARAK BÜYÜK ZARARA UĞRADI VE SURİYE`NİN KUZEYİNDE 
FIRSATTAN YARARLANARAK HEMEN FİİLİ OLARAK BİR KÜRT DEVLETİ KURDULAR!

4- MISIR`DA HALKIN OYLARI İLE İKTİDARA GELEN MUHAMMED MURSİ İLE KURULAN İYİ İLİŞKİLERİMİZİ ENGELLEMEK İÇİN HEMEN GENERAL SİSİ`YE MISIR`DA DARBE YAPTIRIP TÜRKİYE İLE OLAN İYİ İLİŞKİLERİ ASKIYA ALDILAR VE MISIR İLE DİPLOMATİK VE TİCARİ İLİŞKİLERİMİZİ DURMA NOKTASINA GETİRDİLER!

5- TÜRKİYE İLE RUSYA ARASINDA BÜYÜMEKTE OLAN SOSYO-EKONOMİK TİCARİ İLİŞKİLERİ VE TÜRK STREAM PROJESİNİ DURDURMAK İÇİN IŞİD TERÖR BAHANESİ İLE ZORLA RUSYA`YI KENDİ YARATMIŞ OLDUKLARI SURİYE BATAKLIĞINA ÇEKEREK TÜRKİYE VE RUSYA`YI BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜLER VE ARAMIZDAKİ TÜM DİPLOMATİK VE TİCARİ İLİŞKİLERİ BÖYLELİKLE DURDURDULAR!

KÜRESEL BARONLARIN SON HEDEFİ RUSYA İLE TÜRKİYE`Yİ UZUN YILLAR KARŞILIKLI OLARAK SAVAŞTIRARAK HER İKİ ÜLKENİN ALT VE ÜST YAPISINI YERLE BİR ETMEKTİR!

Kaynak: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=862684197106293&set=a.104383549603032.2585.100000941634844&type=3&theater


Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen