Donnerstag, 26. November 2015

BARONLARIN ASIL HEDEFİ TÜRKİYE`DİR!
HEP SÖYLEDİK: BARONLARIN ASIL HEDEFİ TÜRKİYE`DİR!

1- ÖNCE IRAK`I İŞGAL EDİP ALT VE ÜST YAPISINI TARUMAR ETTİLER VE IRAK İLE TİCARİ İLİŞKİLERİMİZİ DURMA NOKTASINA GETİRDİLER VE 600 BİN IRAKLI MÜLTECİ TÜRKİYE`YE AKIN ETTİ VE IRAK`IN KUZEYİNDE HEMEN FİİLİ OLARAK BİR KÜRT DEVLETİ KURDULAR VE BİZ SOSYOEKONOMİK MADDİ VE MANEVİ OLARAK YILLARCA BÜYÜK KAYIPLAR YAŞADIK!

2- ALTIN KARŞILIĞINDA PETROL SATAN LİBYA`YI VURDULAR, AFRİKA BİRLİĞİNİ KURAN GADDAFİ`YI BOĞAZLATIP DEVİRDİLER VE ARDINDAN HEMEN BÜTÜN TÜRK ŞİRKETLERİNİ DERHAL LİBYA`DAN ÇIKARDILAR VE TÜRK ŞİRKETLERİNE LİBYA`DA İŞ YAPMAYI YASAKLADILAR!
LIBYA ILE TICARETIMIZ SIFIRLANDI! LIBYA`DA 32.000 TÜRK ÇALISAN İŞİNİ VE AŞINI KAYBETTİ VE 100 BİN LIBYA`LI MÜLTECI OLARAK TÜRKIYE`YE GELDI. MILYARLARCA DOLAR ZARARA UGRADIK!

3- TÜRKİYE`YE KARDEŞ ÜLKE DİYEN VE ORTAK BAKANLAR KURULU TOPLANTISI DÜZENLEDİĞİMİZ SURİYE`DE İÇ İSYAN ÇIKARTIP DEMOKRASİ BAHANESİ ILE SURIYE`YI İÇERDEN VURDULAR VE BÖYLELİKLE SURİYE İLE TÜRKİYE`NİN YAKINLAŞMASINI VE SINIRLARIN KALKMASINI ENGELLEDİLER! SURİYE İLE TÜM TİCARETİMİZ DURDU 3 MİLYON SURİYELİ MÜLTECİ TÜRKIYE`YE GELDI VE TÜRKİYE MADDİ VE MANEVİ OLARAK BÜYÜK ZARARA UĞRADI VE SURİYE`NİN KUZEYİNDE 
FIRSATTAN YARARLANARAK HEMEN FİİLİ OLARAK BİR KÜRT DEVLETİ KURDULAR!

4- MISIR`DA HALKIN OYLARI İLE İKTİDARA GELEN MUHAMMED MURSİ İLE KURULAN İYİ İLİŞKİLERİMİZİ ENGELLEMEK İÇİN HEMEN GENERAL SİSİ`YE MISIR`DA DARBE YAPTIRIP TÜRKİYE İLE OLAN İYİ İLİŞKİLERİ ASKIYA ALDILAR VE MISIR İLE DİPLOMATİK VE TİCARİ İLİŞKİLERİMİZİ DURMA NOKTASINA GETİRDİLER!

5- TÜRKİYE İLE RUSYA ARASINDA BÜYÜMEKTE OLAN SOSYO-EKONOMİK TİCARİ İLİŞKİLERİ VE TÜRK STREAM PROJESİNİ DURDURMAK İÇİN IŞİD TERÖR BAHANESİ İLE ZORLA RUSYA`YI KENDİ YARATMIŞ OLDUKLARI SURİYE BATAKLIĞINA ÇEKEREK TÜRKİYE VE RUSYA`YI BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜLER VE ARAMIZDAKİ TÜM DİPLOMATİK VE TİCARİ İLİŞKİLERİ BÖYLELİKLE DURDURDULAR!

KÜRESEL BARONLARIN SON HEDEFİ RUSYA İLE TÜRKİYE`Yİ UZUN YILLAR KARŞILIKLI OLARAK SAVAŞTIRARAK HER İKİ ÜLKENİN ALT VE ÜST YAPISINI YERLE BİR ETMEKTİR!

Kaynak: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=862684197106293&set=a.104383549603032.2585.100000941634844&type=3&theater


Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen