Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Samstag, 28. November 2015

BARONLAR AYNEN GADDAFİ GİBİ PUTİN`EDE CEZAYI KESTİLER!BARONLAR AYNEN GADDAFİ GİBİ PUTİN`EDE CEZAYI KESTİLER! 

HİÇ MERAK ETMEYİN KÜRESEL BARONLAR AFRİKA BİRLİĞİ VE ALTIN KARŞILIĞI PETROL SATAN VE AKLI SIRA KÜRESEL BARONLARA KAFA TUTAN MUAMMER GADDAFİ`Yİ NASIL ORTADAN KALDIRDILARSA AYNI ŞEKİLDE DÜNYA BANKASI YERİNE "BRICS" ÜLKELERİ DÜNYA BANKASINI ALTERNATİF OLARAK KURAN VE TURK STREAM GİBİ PROJELER İLE AKLI SIRA BARONLARIN TEKERİNE ÇOMAK SOKMAK İSTEYEN VE BÜYÜK PASTADAN PAY ALMAK İSTEYEN VLADİMİR PUTİN`İDE DERİN STRATEJİK HAMLELER İLE ORTADAN KALDIRMAYA MUKTEDİRDİRLER! 

ASLINDA SURİYE SAVAŞI BARONLARIN HESABINA GÖRE 2013 YILINDA 
GUTA`DAKİ KİMYASAL SİLAH KATLİAMI SONRASINDA ABD`NİN VE NATO`NUN SURİYE`YE MÜDAHALESİ İLE RESMEN BAŞLAYIP VE GİDEREK BÜYÜYECEKTİ FAKAT PUTİN 2 YIL ÖNCE BU SAVAŞA SURİYE`NİN ELİNDEKİ TÜM KİMYASAL SİLAHLARI BARONLARA VEREREK ENGEL OLDU VE SAVAŞ SÜRECİNİ TAM İKİ YIL GEÇİKTİRDİ, BARONLARDA AKABİNDE PUTİN`E UKRAYNA ÜZERİNDEN GÜZEL BİR CEZA KESTİLER VE SAVAŞI RUSYA`NIN ÖN BAHÇESİNE KADAR TAŞIDILAR VE RUSYA`YA KARŞI AMBARGO KOYDULAR.
FAKAT UKRAYNA ÜZERİNDEN RUSYA`YI SAVAŞA DAHİL EDEMEYECEKLERİNİ ANLAYAN KÜRESEL BARONLAR RUSYA`YI ŞİMDİ SURİYE`DEKİ IŞİD SALDIRILARI İLE SAVAŞA DAHİL OLMAYA MECBUR BIRAKARAK BİR NATO ÜLKESİ OLAN TÜRKİYE ÜZERİNDEN SAVAŞA DAHİL EDİP KAFASINI EZECEKLER! TÜRKİYE RUSYA`NIN ORTADOĞU VE BALKANLARDAKİ SON KALESİYDİ VE ENERJİ AKIMI İÇİN KİLİT ÜLKEYDİ BU NEDENLE TÜRK VE RUS İLİŞKİLERI AYNEN SURİYE İLE OLDUĞU GİBİ BOZULMALIYDI VE BOZULDU!

HİÇ MERAK ETMEYİN KÜRESEL BARONLAR HERŞEYİN ANALİZİNİ ÇOK İYİ YAPTILAR BU DEFA PUTİN ELLERİNDEN KAÇAMAYACAKTIR.

GAZPROM VE LUKOİL GİBİ BÜYÜK DEV RUS PETROL VE GAZ ŞİRKETLERİ ARTIK BUNDAN SONRA LİBYA`DA OLDUĞU GİBİ KOLAYCA BARONLARIN OLACAKTIR!

NOT: HİÇBİR ÜLKE BARONLARIN DÜZENİNE KARŞI GELEMEZ GELDİĞİ VAKİT YA İÇ VEYA DIŞ SAVAŞ MÜDAHALESİ İLE ORTADAN KALDIRILIR!

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/BRICS
Kaynak:http://nachgerichtet.is/2015/11/kommentar-nato-gegen-russland-der-wahre-hintergrund-fuer-den-konflikt.html
Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Suriye_%C4%B0%C3%A7_Sava%C5%9F%C4%B1Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen