Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Mittwoch, 8. Juli 2015

IŞİD`IN ASIL GÖREVİ: MÜSLÜMAN = MAYMUNIŞİD`IN ASIL GÖREVİ: MÜSLÜMAN = MAYMUN

IŞID`in asıl amacı Müslüman görünerek işlemiş oldukları katliamlar ile dünyadaki insanların nefretini gerçek Müslümanların üzerine çekebilmek ve Müslüman = Maymun ve Maymun = Müslüman algısını dünyaya yaymaktır.
Bu nedenle Maymunsu görünümleri ile katliamlarını Hollywood filimlerinde kullanılan özel efektler kullanarak acımasız bir şekilde gerçekleştirerek bütün dünyaya yayıyorlar.

Aslında IŞID İslam dinine Şeytaniler tarafından kurulmuş en büyük tuzaktır. 11 Eylül 2001 Tarihinden sonra dünyaya yayılmaya çalışılan Müslüman = Terörist algısı artık Şeytanilere yetmiyor şimdi IŞİD ile Müslümanları dünyadaki diğer insanların gözünde birer Maymun olarak göstermek ve yok etmek istiyorlar.

Fakat nerede İslam aleminde bu gerçekleri görebilecek basiret ve göz, İslam aleminde maalesef Müslümanların büyük bir bölümü yeni ihalelerin ve Rezidansların peşine düşmüşler. Allah`ın dini böylelerin umurunda bile değil, çoğusu sözde Müslümanım diye geçiniyor fakat öze bakınca her şey ortaya çıkıyor. Allah (cc) her şeyi ilmi ile kuşatmıştır yeri ve zamanı gelince elbette bunların hesabını soracaktır.

IŞID yüksek dereceli Satanistler tarafından İslam dinini dünyada gözden düşürmek için kurulmuştur, bunlar aynı zamanda almış oldukları Zombi hapların etkisi ile birer Zombidir. Şeytan bu vahşilerden 4 Kanlı Ay Tutulması süresi içerisinde 15 Nisan 2014 ile 28 Eylül 2015 tarihleri arasında dünyada bol,bol, kan dökmelerini ve insan kafası keserek ayin yapmalarını istiyor!

Allah'ın nurunu ağızlarıyla söndürmek istiyorlar. Ama kâfirler istemese de Allah nurunu mutlaka tamamlayacaktır.
(9/TEVBE SURESİ-32


Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen