Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Donnerstag, 23. Juli 2015

BUNDAN SONRA ORTADOĞU VE DÜNYA`DA NELER OLACAK?
BUNDAN SONRA ORTADOĞU VE DÜNYA`DA  NELER OLACAK?

1- KÜRESEL BARONLARIN BASINDAKİ ETKİ AJANLARI SÜNNİ VE Şİİ MEZHEP AYRIMINI KÖRÜKLEYEN İRAN`I KÖTÜLEYEN YAZILAR KALEME ALACAKLAR. HEDEF İNSANLARI GALEYANA GETİREREK 30 YIL SÜRMESİ PLANLANAN BİR MEZHEP SAVAŞI ÇIKARMAK.

2- TÜRKİYE`DE İÇ SAVAŞ ÇIKARABİLMEK VE HALKI GALEYANA GETİRMEK İÇİN KENDİ MAŞALARI OLAN IŞİD (DAEŞ) VE PKK`YI  KÜRESEL BARONLAR DEVREYE SOKACAKLAR.

3- EYLÜL AYINA KADAR HÜKUMET KURULMASINI ENGELLEYEREK,TÜRKİYE`Yİ ERKEN SEÇİME GİTMEYE MECBUR BIRAKACAKLAR.

4- KÜRESEL BARONLAR EKİM AYINA KADAR KÜRESEL EKONOMİYİ ÇÖKERTEREK VE BUNUN MÜSEBBİBİ OLARAK MÜSLÜMANLARI HEDEF GÖSTEREREK BÜYÜK SAVAŞIN FİTİLİNİ SURİYE VE UKRAYNA ÜZERİNDEN ATEŞLEYECEKLER.

5- DÖRT YILDAN BERİ SURİYE`DE SAVAŞAN  RUSYA,ÇİN VE İRAN`DAN OLUŞAN KOALİSYON GÜÇLERİ ABD ÖNCÜLÜĞÜNDE NATO MÜTTEFİKLERİ İLE HEM AVRUPA`DA HEMDE ORTADOĞU`DA KARŞI,KARŞIYA GELECEKLER.

6- İMF BAŞKANI CHRİSTİNE LAGARDE`NİN OCAK 2014 WASHINGTON PRESS CLUB`DAKİ  KONUŞMASINDA BELİRTTİĞİ GİBİ TAM YEDİ YIL SÜRMESİ PLANLANAN TAŞ ÜZERİNDE TAŞ BIRAKMAYACAK İNSANLARIN DAĞLARA VE TAŞLARA SIĞINACAĞI BİR KAOS SÜRECİ AVRUPA VE ORTADOĞU`YU BEKLİYOR, SAVAŞIN YAKLAŞTIĞINI GÖREN ELİTLER PARAGUAY VE ARJANTİNE YERLEŞİYORLAR ÇÜNKÜ BU BÖLGELERİN SAVAŞLARDAN EN AZ ETKİLENECEK BÖLGELER OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORLAR.

Ne diyor Hz. Mevlana, "Kaza ve Bela gelince bilgi ve tedbir uykuya yatar ve basiret kapanır"


Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=RC8LBt4tmJw
Kaynak: http://www.hartgeld.com/revolutionen.html
Kaynak: http://www.hartgeld.com/systemkrise.html
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=9MXXV8X_JiQ
Kaynak: http://www.haber7.com/ortadogu/haber/1472198-iranin-suriyedeki-kanli-oyunu
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=MNC3T6ZgjJY


Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen