Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Mittwoch, 4. Februar 2015

- ŞEYTANİLERİN YENİ MEKKE PROJESİ -


Yeni Mekke Projesi adı altında Şeytaniler 2034 yılına kadar Mekke`yi Las Vegas ve New York gibi alışveriş,eğlence ve gösteriş şehrine dönüştürerek manevi havasını yok etmek istiyorlar.
Şeytaniler Müslümanların kıblesi olan Kâbe`yi manevi havasından uzaklaştırmak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. Kâbe`nin etrafına dev gökdelenler diktirerek insanların dikkatini dağıtmak ve Satürn `ün kâbesine benzetebilmek için yıllardır siyah örtüler ile Kâbe`yi örtüyorlar ve bütün tarihi binaları yıkıyorlar. Kâbe`nin hemen yanıbaşına Londradaki Masonik Saat kulesinin daha büyüğünü üzerine Putları olan Baal`ın (Marduk) boynuzunu diktirerek Kabe`nin manevi havasına gölge düşürdüler. Buda yetmezmiş gibi şimdi güya birde özürlü insanların kolayca Kabeyi tavaf edebilmesi için aynen Satürn`ün etrafında bulunan yuvarlak bir Halkayı sembolik olarak Kabe`nin etrafına yerleştirdiler.
Bütün bu yıkımlar Kâbe’nin çevresini boşaltıp hacılara çok daha fazla kolaylık sağlamak için değil, Suudi Arabistan’ın hâkimi olan El-Saud ailesinin damgasını taşıyacak, manevi havadan uzak bir Mekke’nin yaratılması için yapılıyor.
Hayalî uygarlıkların bilim-kurgu yazarlarının rüyalarındaki başkentini andıracak olan bu yeni Mekke’nin siluetini gökdelen azmanı binalar çizecek, meydanlar uzay filimlerinden fırlamış mekânları andıracak ve bu garip manzaranın en ucunda da tepeden bakılan ama noktadan bile küçük kalan bir yapı bulunacak: Kâbe-i Muazzama...

Mekke’nin Osmanlı yönetiminde olduğu yıllarda şehirde Kâbe’den yüksek bina inşa edilmesinin kesinlikle yasak olduğunu ve Beytullah’a hürmetten kaynaklanan bu yasağın 400 seneye yakın istisnasız uygulandığını hatırlattıktan sonra, fotoğrafta gördüğünüz birkaç yıl sonrasının Mekke’si ve o Mekke’de Kâbe’nin nasıl küçücük bir nokta hâlini alacağı konusundaki yorumu sizlere bırakıyor ve tüm Müslüman ülke liderlerini bu yıkımı durdurmak için göreve davet ediyorum.
Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen