Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Mittwoch, 14. Januar 2015

ŞEYTANİLER NEDEN PARİS`TE İSLAM`A SALDIRDILAR?Araştırmacı Yazar Oktan Keleş, "Melami Savaşları" kitabında Şeytanilerin, 1995 yılında Istanbul - Yerebatan Sarnıcında Medusa Heykeli önünde yaptıkları toplantıda; 11 Eylül 2001 kararlarını aldıklarını açıklamıştı:

“Şeytanîlerin,1995 İstanbul`da Medusa Toplantısı’nda, YEREBATAN SARNICINDA aldıkları kararlar ve orada okunan bildirge:

YÜCE EFENDİMİZ LÜSİFER (LUCIFER) TANRI KRAL VE BEKLENEN HAKİMİYETİ ADINA. TÜM DÜNYADA, HİLÂLÎLERE MENSUP İSLAMI TEMSİL EDEN MÜSLÜMANLARIN, TÜM DÜNYA MENSUPLARI TARAFINDAN BİRER ŞEYTAN OLARAK BEYİNLERİNDE ALGILANMASI İÇİN, MÜSLÜMANLARIN DİĞER DÜNYA MENSUPLARI GÖZÜNDE TEK BİR TİPTE TOPLANMASI GEREKİYOR.

BU MÜSLÜMAN TİPİN:BARBAR VE UYGAR DÜNYA DÜŞMANI, İNSANLIK DÜŞMANI, MUTLULUK, HUZUR DÜŞMANI, TEKNOLOJİ VE BİLİM DÜŞMANI, TERÖRİST, CANİ, UZLAŞMAZ BİRİ OLMASI ŞARTTIR.

BU İMAJIN TÜM DÜNYA MENSUPLARINCA ALGILANMASI İÇİN, ÖNCE MÜSLÜMANLARIN ARASINDA "TEK TİP" BİR ÖRNEK OLUŞTURULMALI.
BU ÖRNEK TİP :YAZILI VE GÖRSEL MEDYA ALANINDA RAHATÇA HAREKET ETMELİDİR.

GÖRÜŞLERİNİ TÜM DÜNYA MENSUPLARINA İLETMELİ, GÖRÜŞÜN ANA FİKRİ: KENDİLERİNDEN BAŞKA HERKESİ – MÜSLÜMAN DAHİ OLSA - KAFİRLİKLE İTHAM ETMELİ, YAŞAMASININ HARAM OLDUĞUNU TEBLİĞ ETMELİDİR.

BU TİP PROJENİN BAŞARIYLA UYGULANMASI İÇİN HER TÜRLÜ FİNANSMANI KULLANMALI. YÜCE EFENDİMİZ LÜSİFER SİZDEN BU TİPİ YARATMANIZI EMREDİYOR.”

VE 1995 YILINDAN BAŞLAYARAK DÜNYA`DA MÜSLÜMANLARIN BAŞINA ÇORAPLAR ÖRÜLMEYE BAŞLANDI VE TERÖR ÖRGÜTLERİ KURULARAK FİNANSE EDİLDİ VE MEDYA HEP BİR AĞIZDAN İSLAM DİNİ`Nİ TERÖR İLE BİRLİKTE ANMAYA BAŞLADI VE AKABİNDE ŞEYTANİLER 11 EYLÜL 2001 NEW YORK RİTÜELİNİ DÜNYA TİCARET MERKEZİNE ÖNCEDEN YERLEŞTİRMİŞ OLDUKLARI TERMONÜKLEER PATLAYICILARI PATLATARAK  VE HEMEN MÜSLÜMANLARI SUÇLU İLAN EDEREK İSLAM DİNİNE DOĞRUDAN SALDIRDILAR VE BABALARI ŞEYTAN İÇİN  BÜYÜK RİTÜELİ GERÇEKLEŞTİRDİLER VE DÜNYA`DA HİÇKİMSE FİZİK KANUNLARINI BİLE ALTÜST EDEN ALÜMİNYUM`DAN YAPILAN UÇAKLARIN NASIL ÇELİK KONSTRUKSİYON BETONU DELEREK BİNALARIN İÇİNE GİRMESİNİ SORGULAMADI  DÜNYA KAMUOYU, 11 EYLÜL'DEN HEMEN SONRA, BİN LADİN'İ VE AL KAİDE`Yİ TANIDI VE HEMEN DENKLEM KURULDU:

USAME BİN LADİN = MÜSLÜMAN = TERÖRSİT

ŞİMDİ ŞEYTANİLER KENDİ KURMUŞ OLDUKLARI IŞİD, BOKO HARAM VE AL KAİDE GİBİ VAHŞİ UZLAŞMAZ KURAL TANIMAYAN İNSAN KAFASI KESEREK SATANİST AYIN YAPAN ZOMBİ CELLATLARI İLE FRANSA`DA İSLAM DİNİ VE MÜSLÜMANLARI DÜNYA`DA TEKRAR GÖZDEN DÜŞÜRMEK İÇİN SALDIRDILAR VE DÜNYA`YA AÇIKCA ŞU MESAJI VERDİLER NASIL 1789 YILINDA PARİS`TE FRANSIZ İHTİLALİ İLE TÜM İŞİMİZE GELMEYEN MONARŞİ,İMPARATORLUK VE DİNİ HÜKÜMLERİ ORTADAN KALDIRDIYSAK AYNI KARARLILIKLA İSLAM DİNİ VE HÜKÜMLERİNİ TERÖR BAHANESİ İLE DÜNYA`DA ORTADAN KALDIRMAYA KARARLIYIZ.

BİZDE BURADAN ŞUNU DİYORUZ: EY AHMAK ŞEYTANİLER MESAJINIZ ALINMIŞTIR, GİDİN VE BABANIZ OLAN O KÜSTAH ŞEYTAN`A SÖYLEYİN 
ALLAH`IN DİNİ İSLAM SAHİPSİZ DEĞİLDİR ALLAH`IN ÜZERİNİZE HÜKMÜ YAKINDA GERÇEKLEŞECEKTİR. ZİRA ALLAH (C.C) KURAN`I KERİM`DE BUYURUYOR: “KESİN OLARAK BİLESİNİZ Kİ BU ZİKRİ (VAHYİ,KURAN’I) KUŞKUSUZ BİZ İNDİRDİK VE ONU MUTLAKA KORUYAN DA YİNE BİZİZ.” 
(HİCR SURESI 15/9)

NE DİYELİM ALLAH TÜRK VE DÜNYA MEDYASI ÜZERİNDEKİ BU AKIL TUTULMASINI KALDIRSIN VE BU KONUDA SADECE BİZLER DEĞİL ONLARDA ARAŞTIRMA YAPARAK YAZILAR VE BELGESEL YAYINLAYARAK İSLAM DİNİ VE MÜSLÜMANLARA KARŞI DÜNYA`DA ŞEYTANİLER TARAFINDAN OYNANAN BU ÇİRKİN OYUNU DEŞİFRE ETSİNLER VE SAATLERCE İÇİ BOŞ FUTBOL VE MAGAZİN PROGRAMLARINA YER VERECEKLERİNE HALKI ALLAH RIZASI İÇİN AYDINLATSINLAR.

SELAM VE DUA İLE 

Kaynak: http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1016

Kaynak: http://www.globalresearch.ca/how-to-debunk-wtc-thermite/5360964


Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen