Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Dienstag, 27. Januar 2015

KRİPTOLOJİK OLARAK 2015 YILINDA DÜNYA`DA YAŞANACAK OLAYLAR!

Dünya`nın en zengin Ailesi olarak bilinen Rothschild Ailesinin sahip olduğu The Economist dergisi ve Elitlerden olan dergi editörü John Micklethwait Bilderberg toplantılarında yer alan kariyerli bir kişidir.Bilderberg toplantıları ve bu toplantıların sonucunda alınan kararlar,Dünya`nın sosyoekonomik geleceği ve gelecekle ilgili politikaların belirlendiği,gizli kararların alındığı basına ve halka açıklanmadığı bir özelliğe sahip. Küresel anlamda dev sermaye güçlerinin olduğu ve Dünya ya idari anlamda yön verme gücüne sahip Elitlerin katıldığı bu toplantılardan hareketle THE ECONOMIST dergisi editörünün seçtiği bu dergi kapağındaki işaretler her ne kadar masum görünsede Kriptolojik işaretlerle doludur. Şimdi gelin hep birlikte bu gizemli The Economist Dergisi 2015 kapağına bir göz atalım.


1.İşaret; Devasa bir nükleer mantar bulutu,tamda İngiltere Başbakanı David Cameron`un üzerinde duruyor,nükleer bir patlamayı ve nükleer savaşı temsil ettiği söyleniyor.


2.İşaret; Kapağın sağ alt tarafında biraz daha şifreli semboller sunulmaktadır. Bir yere iki ok saplanmış 11.5 ve 11.3 sayıları yazılı olan iki ok. Bu okların 11 Mayıs ile 11 Mart tarihlerini işaret ettiğini iddia edenler var ayrıca ABD`yi işaret ettiği ve ABD`nin San Diego şehri yakınlarında meydana gelebilecek olan ve ABD`yi yerle bir edecek 11,5 ve 11,3 şiddetinde iki depremi sembolik olarak gösterdiği iddia edenlerde mevcut.


3.İşaret; Fareli Köyün Kavalcısı (Almanca: Rattenfänger von Hameln), Ortaçağ'da Aşağı-Saksonya Almanya'nın Hamelin (Hameln) kasabasında pek çok çocuğun evden ayrılarak, daha sonra ölümü ile ilgili bir efsane konusudur. Tam anlatımında, 16'ncı yüzyılda kasabada artan farelerden kurtulmak isteyen kasaba halkı, farelerin kasabadan temizlenmesi amacıyla bir kavalcıyla anlaşırlar. Vatandaşlar alınan bu hizmet için para vermeyi kabul etmediklerinde ise kavalcı rengarenk giysiler içerisinde kasabanın çocuklarını sihirli kavalıyla alıp kasabadan uzaklaştırır. Hikayenin bu sürümü daha sonraki yıllar içerisinde bir masal gibi yayılmıştır. Hikaye bu haliyle Johann Wolfgang von Goethe, Grimm Kardeşler ve Robert Browning'in eserlerinde yer almıştır.


4.İşaret; Şaşkın bakışlı elinde oyuncağını tutan bir çouk PANIC (Panik) Federal Reserve  (ABD`nin 5 Aileye ait olan Merkez Bankası) ve China yazan bir dergiye doğru bakıyor.  Bunun Federal Reserve, Çin ve dünya ekonomi piyasalarında bir Panic havası oluşacağına ve Doların değer kaybına işaret ettiği düşünülüyor!


5.İşaret; Bir Sumo güreşçisinin elinde kutupları gayet belirgin olan bir pil tutuluyor ve onun yanında Çin bayrağı çamaşırı giyinmiş kaslı bir panda var. Rotschild`in THE ECONOMIST editörü John Mickletwaith burada Dünyanın ekonomideki kutup değişimini vurguluyor olabilir.


6.İşaret; Putin'in önünde Crop-O-Dust (Bitki O Yeter) yazılı bir helikopter bitki tozu ilaçlama bitkilerin manipülasyonu ve GDO`lu ürünler (Genetiği değiştirilmiş Organizmalar) anlamında kullanılan bir ima.


7.İşaret; Helikopterin altında bir çocuk GDO`su değiştirilmiş bir ürün ile beslenirken.


8.İşaret; Bir hayalet ve elinde Tatil yazan bir dergi.Tatil ve Ölüm anlamı burada biraraya getirilmiş.


9.İşaret; Gizemli kedi ve ürpertici bir sırıtış.Büyü,ölüm ve zihin kontrolü ile ilişkili okult bir gizem.


10.İşaret; Kızgın bir kaplumbağa Fabian Derneği`nin sembolüdür,Tek Dünya hükümeti oluşumuna yönelik yüzyılı aşkın süredir çalışmaktadır son derece güçlü bir örgütün sembolü dür.


11.İşaret; Kızgın Doğu ve ruhsuz Batı tasvir veyahut iki yüzlü dünya`nın tasviri.  

    
 Kriptoloji Uzmanı ABD`li Mark`ın Youtube`de  "Thegroxt1" kanalında The Economist 2015 
Kapak Analizi: https://www.youtube.com/watch?v=-hzMQiLZW0w

RESMİN BÜYÜK HALİ: https://socioecohistory.files.wordpress.com/2015/01/economist_magazine_jan2015.jpg


Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen