Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Freitag, 5. Dezember 2014

HEDEFTEKİ ÜLKE TÜRKİYE!Aslında "Arap Baharı" diye bizlere yutturulmaya çalışılan olaylar, Küresel Elitlerin (Küresel Baronların) 1970’li yıllardan beri planlayıp, geliştirerek ve günümüzde ortaya koymuş oldukları büyük bir oyundur. Tunus, Libya ve Mısır’dan tutun Suriye iç savaşı ile Küresel Baronlar ve işbirlikçileri, Türkiye’yi ve bütün Ortadoğu’yu yeniden yapılandırmak ve bölüp parçalayarak kontrol altına almak istiyorlar. Dikkat edersek, önce irili-ufaklı hamleler yaparak, çok kuvvetli bir medya dezenformasyonu ile çıkarmış oldukları iç karışıklıklarla Suriye, Mısır ve Libya ile Türkiye’nin arasını bozdular ve bu ülkelerin ticari, sosyo-ekonomik olarak birbirlerine bağlanması ve büyük bir güç oluşturmasını engellediler.
Ekonomik yönden hepsini büyük zararlara uğrattılar. (Zararın 800 milyar $ olduğu söyleniyor tüm bölge ülkeleri için) Fakat bu yetmedi Küresel Baronlar, Irak’ı da özel yetiştirmiş oldukları IŞİD canavarı ile ateşe verdiler ve orada gelişen ekonomik ilişkileri de engellediler. Türkiye’nin şimdi alt kattan Suriye ve Irak’tan yükselen ateş ile üst katta boğulmasını bekliyorlar (Türkiye’ye son üç yılda 3 milyon mülteci geldi ve daha 1.5 milyon geleceği tahmin ediliyor) Bu da yetmedi Ukrayna’yı 5 milyar $ ve ajanlarını göndererek ateşe verdiler ve Rusya ile Türkiye’nin arasını bozmak için özellikle Kırımı Ruslara verdiler, yani Türkiye’nin hem alt katı hem de üst katını ateşe verdiler.
Geçen yıl Eylül ayında Suriye’ye yapılacak olan askeri müdahaleyi engellediği için Putin’i ve Rusya’yı cezalandırdılar ve bu nedenle savaşı Rusya’nın ön bahçesine kadar taşıdılar. Şimdi bütün tarafları artık kaçınılmaz olan büyük savaşa doğru sürüklüyorlar.

Küresel Baronların bir diğer hedefi de IŞİD terör örgütü ile İslam dinini dünyada karalamak ve İslam’ı "şiddet dini" olarak lanse ederek insanları İslam dinine karşı ayaklandırmak ve Ortadoğu’da kendi ajanları ile yıllarca sürecek olan bir Sünni ve Şii savaşı çıkarmaktır. Dikkat edersek Türkiye’de artık İran’ı kötülemek için bazı kalemşörler harekete geçmiş bulunmaktadırlar.

ABD ve AB, IŞİD terör örgütünü bahane ederek Irak’ın Kuzeyine Kürt bölgesine ağır silahlar gönderiyorlar. Çünkü birkaç ay sonra muhtemelen Kürtler Irak’taki merkezi yönetime karşı Kuzey’de bağımsızlıklarını ilan edecekler.
Yüksek ihtimal, Mart ayına kadar Rusya, Ukrayna ve Suriye üzerinden Küresel Baronlar, büyük savaşı başlatacaklar ve ABD, NATO müttefikleri ile Rusya ve müttefikleri, bu savaşta karşı karşıya gelecektir. Hedefte aslında Küresel Baronların oyununu bozan 4 ülke var: Rusya, Türkiye, İran ve Çin. Bu büyük savaş, aslında bu dört ülkeyi dize getirmek için Küresel Baronlar tarafından organize edilmektedir. Artık ülke olarak üzerimize oynanan bu sinsi oyunu görmemiz ve tedbir almamız gerekiyor, aksi takdirde komşularımızda yaşanan felaketler bizi bekliyor!

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen