Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Donnerstag, 30. Oktober 2014

Şeytanilerin bir planı varsa elbette Allah`ında vardır!Şeytanilerin bir planı varsa elbette herkesi yaradan ve herşeyi ilmi ile kuşatmış olan Allah (cc) bir planı vardır, Şeytani güçler var güçleri ile 11 Eylül 2001 Tarihinden beri ellerindeki bütün imkanları seferber ederek İslam dinine her fırsatta saldırmaktadırlar, onların hedefi İslam dinini dünyaya geri kalmış cağdışı ,vahşi  sadece dünyada Terörist yetiştiren ve terörizm ile birlikte anılan bir din olarak medya aracılığı ile tanıtmak, insanları İslam dininden soğutmak ve nefret ettirmek.
Sadece bu yüzden milyarlarca dolar harcayarak dünyanın dört bir yanından katil ve cellatları bir araya getirerek  IŞİD denilen canavar katil ve cellat ordusunu Suriye ve Irak topraklarında kurdular ve her gün bu canavarların yapmış oldukları katliamları dünyaya İslam Devleti adı altında naklen izlettiriyorlar.
İslam dini içerisinde Mezhepsel çatışmaları körüklemek için Şia ve Sünni cami ve kutsal mekanlarını kendi Provakasyon ajanları tarafından havaya uçurarak Sünni ile Şia arasına nefreti sokmak için Video kayıtları Sosyal Medya üzerinden dünyaya yayan Şeytaniler  Müslümanların kıblesi olan Kabe`yi Satürn`ün kabesine benzetebilmek için yıllardır siyah örtüler ile Kabe`yi örterek hemen yanıbaşına Londradaki Masonik Saat kulesinin daha büyüğünü üzerine Putları olan Baal`ın (Marduk) boynuzunu diktirerek Kabe`nin manevi havasını gölgelemek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.
Şeytaniler aslında onlara verilen sürenin sonuna geldiklerini biliyorlar ve insanlık 5. boyuta yükselmeden önce dünyayı dinler ve devletler arası büyük bir savaş ile harabeye çevirmek istiyorlar.
 Hani şeytan onlara yaptıkları işleri güzel göstererek kendilerine «Bugün sizi hiçbir insan grubu yenemez, ben sizin arkanızdayım» dedi. Fakat iki ordu birbirini görünce, birdenbire geri dönerek, «Benim sizinle hiçbir ilgim yok, ben sizin görmediğinizi görüyorum, ben Allah'tan korkarım, çünkü Allah'ın azabı ağırdır» dedi.   
"ENFÂL suresi, 48. ayeti" Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen