Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Freitag, 3. Oktober 2014

ŞEYTAN`IN HEDEFİ ORTADOĞU`DA Şİİ VE SÜNNİ SAVAŞI ÇIKARMAK!

Yukarıda görmüş olduğumuz plan Şeytani güçlerin uzun yıllardan beri İslam dini üzerine kurmuş oldukları Şeytani planlarını açıkca göstermektedir bu Plana göre Sünni Üçgeni diye tabir ettikleri Türkiye - Mısır -Ürdün ve Suudi Arabistan`dan oluşan ülkeler Şii Hilali diye adlandırdıkları Bahreyn,İran,Irak, Suriye ve Lübnan`a karşı kışkırtılacak ve Sünni- Şii ayrışımı ve kışkırtması yapılarak karşılıklı olarak savaştırılacak, Bizlerin nacizane olarak buradan bütün İslam ülkelerinde sorumlu mevkilerde bulunan liderlerine ve başkanlarına çağrımız İslam alemi olarak üzerimizde oynanmak istenen bu sinsi oyunu görmeleri ve kardeş kanı dökülmemesi için gereken önlemleri önceden almaları ve aldırmalarıdır. Yoksa aksi takdirde Şeytaniler İslam topraklarında insan kafası keserek Ayin yapmaya Acımasızca ve Vahşice Provakatör ajanlarını kullanarak kardeş kanı dökmeye ve İslam dinini bir şiddet dini olarak dünyaya tanıtmaya göstermeye devam edecekler.
Gelin hep birlikte üzerimize oynanmak istenen bu kirli oyunu bozalım ve Mezhep ayrımı yapmayalım,çünkü sonuç olarak Kitabımız Bir, Peygamberimiz Bir, Kıblemiz Bir ve Rabbimiz Birdir.

TA-HA 
Toplumu Aydınlatma Hareketi


Kaynak: http://www.format.at/politik/sunniten-schiiten-kurden-islam-iran-karte-tuerkei-5122902Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen