Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Samstag, 13. September 2014

ÜÇ HAREKET ve ÜÇ MESAJ


ÜÇ HAREKET ve ÜÇ MESAJ 1-Abdullah Öcalan 1999 yılında İmralı`daki duruşmada Piramidi ters çevirerek (Bu hareket Masonlukta Tehlikedeyim dardayım anlamını taşır) kendisinin bir mason olduğunu ve dünyadaki bütün mason biraderlerine yardım çağrısı yapıyor. Abdullah Öcalan`in bu hareketi onu asılmaktan kurtardı ve Türkiye Cumhuriyeti içerisindeki masonlar harekete geçerek Abdullah Öcalan`ın asılmaması için idam hükmünü Anayasadan kaldırdılar.2-Bu Haber 09.10.2013 Tarihinde Alman „Der Spiegel“ Haber sitesinde yayınlandı:
ABD bütçe krizi: Soğuk Savaştaki gibi tehditler
Başkan Obama: "Atom Bombası"
Onlar, "Aşırılar" ve "Şantaj" ve "Kapitulasyon" ve "Atom bombası" üzerine konuşuyorlar.
Aslında bu Haber ve Fotoğraftaki el (Aslan Pençesi = Emir yukardan geliyor anlamını taşıyor) yani üstteki illuminati`nin (Şeytanilerin ve Kabbalacıların) ABD ekonomisinin Kapitulasyonunu Aşırı Dinci Grupların (Onlara göre İslamcıların) yapacağı bir Şantaj ve Atom bombalı saldırı sonucunda çökertileceğini dünyadaki üst düzey birader masonlara işaret ediyor ve bildiriyor. http://www.spiegel.de/politik/ausland/obama-gegen-boehner-im-shutdown-drohungen-wie-im-kalten-krieg-a-926837.html


3-İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi bu Masonik Kravat tutma işaretini (Biraderler Dardayım anlamına gelmektedir) yaptıktan birkaç hafta sonra basında bu haber çıktı:
Milan İstinaf Mahkemesi dün aldığı kararla İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi’yi Ruby davasında suçsuz buldu. İtalyan basının bildirdiğine göre Berlusconi, reşit olmayan hayat kadınlarıyla birlikte olduğu gerekçesiyle daha önce 7 yıl hapse ve ömür boyu devlet görevi yapmama cezasına çarptırılmıştı. 77 yaşındaki eski siyasetçinin ‘delil yetersizliği’ ve ‘suçun tespit edilememesi’ nedeniyle suçsuz bulunduğu ve avukatlarının taleplerinin karşılandığı bildiriliyor. Kaynak: http://turkish.ruvr.ru/news/2014_07_19/Mahkeme-Silvio-Berlusconi/

Hakan Yılmaz ÇEBİ- TOPLUMU AYDINLATMA HAREKETİ 

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen