Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Samstag, 13. September 2014

ORTADOĞU`DA MEZHEP ÇATIŞMALARI TETİKLENİYOR!


BİNBİR SURATLI  AJANLARLA ORTADOĞU'DA ORTAOYUN...

Şeytaniler, Ortadoğu`da uzun yıllardan beri Rockefeller ailesinin ve ABD Başkanlarının akıl danışmanı olan Zbigniew Brzezinski`nin Mezhep Planını ve Bernhard Lewis`in BOP (Büyük Ortadoğu Projesini) devreye soktular, Brzezinski 2003 yılında Ortadoğu`da ABD askerinin kanını akıtmayalım Sünniler ile Şiileri Provakatör ajanlarımızın çift taraflı yapacağı operasyonlar ile Mezhep savaşı üzerinden karşılıklı savaştıralım ve Ortadoğu`ya böylelikle küçük devletcikler kurarak daha kolay bir şekilde sahip olalım demişti, şimdi açıkça Zbigniew Brzezinski tarafından öngörülen Kaos planı tüm Ortadoğu'ya hükmedecek ve Haritada görüldüğü gibi Şiiler (kırmızı) Sünniler (sarı) uzun yıllar sürecek bir iç savaş ile İslam alemi yavaş yavaş, kendisini yakmaya ve yıkmaya  edecek.

ABD`li Stratejistlerin Zbigniew Brzezinski Başkanlığında geliştirmiş oldukları Kaos planına göre; Sünni ülkeler Suudi Arabistan, Katar, Türkiye ve Mısır`dan oluşacak güçler Sünni savaşçıları finanse etmeli. İran, Suriye, Lübnan, Hizbullah, Irak`tan oluşan ülkelerde Şii savaşcıları... Yönetimler bu şekilde yönlendirilmeli, işlenmeli ve nüfuz ajanlarıyla etkilenmeli...
Bu olaydan en karlı Batılı silah tüccarları çıkacak çünkü her iki tarafa da silah ve mühimmat dolaylı yollardan sadece onlar satabilecekler.

GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR!

Suriye ve Irak`ta toplu Katliam yapan ve sadece Müslüman kanı döken Sünni ve Şii demeden Camii ve Türbeleri yıkan, kurmuş oldugu sözde İslam Devleti ile kendisini Halife ilan eden ve İslam dinini, Müslümanları dünyaya kafa kesen eli kanlı vahşi canavarlar olarak tanıtan IŞİD`in Lideri Ebubekir El Bağdadi`nin aslında bir Mossad ajanı olduğu ve gerçek isminin Simon Elliot olduğu Fransa basınında yer aldı. 

Kaynak:http://www.epochtimes.de/Al-Baghdadi-ISIS-Chef-ein-israelischer-Mossad-Agent-a1175966.html


Toplumu Aydınlatma HareketiKeine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen