Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Donnerstag, 11. September 2014

Denver Havalimanı ve İlluminati Sembolleri


Dünya`nın ikinci ABD'nin en büyük havalimanı olan Denver Havalimanı 1990 yılında temeli atılmış ve 1995 yılında hizmete girmiştir. Denver gibi küçük bir şehirde niye ABD'nin en büyük havalimanı bulunuyor diye kendinize sorabilirsiniz. Bu havalimanından her gün on binlerce yılda 60 milyon yolcu geçiyor, ancak bu havalimanına girişten itibaren Mistik semboller ve figürler sizi karşılıyor.


Denver Havalimanının önünde terminale girmeden, İncil'de Kıyamet alametlerinden bahsedilen Revelation (Vahiy) 6:7-8 kısmında tasviri yapılan Kıyamet Atı, kırmızı parlayan şeytani gözleri ve ürkütücü suratıyla sizi karşılıyor, bu ata üzerindeki yaralardan dolayı Zombi At deniliyor.
Bild
10 Metre yüksekliğinde 4 Ton ağırlığında bu korkunç heykel, daha tamamlanmadan kendisini yapan heykeltraşı öldürmüş. Heykelin yapımı sırasında düşen bir parça, heykeltraş  Luis Jimenez'i ezerek öldürmüş. Heykel Jimenez'in oğulları tarafından tamamlanmış. Bu şeytani heykel, İncil'de tarif edilen mahşerin soluk renkli atı tasvirine tıpatıp uyuyor. İncil'de Revelation (Vahiy) 6:7-8'de atı tasvir eden pasaj şöyle:
Ve baktım ve soluk renkli bir at gördüm;üzerinde taşıdığı ismi ölümdü, ve cehennem onu takip ediyordu,ve onlara dünyanın dördüncü kısmı üzerine güç verildi,kılıçla katletmek için, ve açlıkla, ve ölümle, ve dünyanın canavarları ile.


Anubis Heykeli: Anubis (Anpu), Antik Mısır mitolojisine göre, Nephthys ve Seth'in oğlu olduğu düşünülür.
İsis ve Osiris'in oğlu olduğu da görüşler arasındadır. Çakalların mezarlar etrafında dolaşması nedeniyle çakal başlı Anubis ölümle beraber anılır. Ölen Osiris'i mumyaladığı için mumyalama tanrısı olmuştur. Görevi tüm ölüleri korumak ve yüceltmektir.

Havalimanı binasından içeri girdiğimizde, great hall denen büyük salonda sizi şu masonik kitabe karşılıyor:Bu Masonik kitabede  'New world airport commission' ifadesi yer alıyor. ABD'de böyle bir kurum yoktur, FAA yani federal Aviation Authority (Federal Havacılık İdaresi) vardır.
Bu kitabede vali, belediye başkanı falan zikrediliyor, havalimanının müteahhidinin farmasonlar olduğunu anlamak için arif olmaya gerek yok, ayrıca kitabede 2094 yılında açılacak olan taşın altında bir zaman kapsülü olduğunu belirtiyor.

Havalimanındaki tuhaflıklar bununla da bitmiyor: Bir anda modern bir havalimanında şeytani ifritlerin bavuldan çıktığı görülüyor!
  


Resimde Nazi üniformasına benzeyen bir askeri üniforma giymiş gaz maskeli bir elinde eğik Kılıç, diğer elinde otomatik silahla katliam yapıyor gibi. Kilicin ucu barış güvercinini gösteriyor. Havada Gökkuşağı şeklinde devam eden garabet de gözden kaçmıyor. Çocuk cesetlerinin ve Nazi kılıklı celladın ortasında aynı zamanda Nükleer bir patlamanın sembolü olan gökkuşağı ne arıyor?
Resmin sağ tarafında harabe binalar, sol tarafında ise kucaklarında ölü bebekleriyle ağlayan başörtülü anneler ve kaldırım taşları üzerinde yatan ölü çocuklar dikkati çekiyor. Çocuklar ve bebeklerde en ufak bir darp izi, yara bere yok. Kimyasal ya da biyolojik silahla ölmüş oldukları bariz. Şahsın suratındaki gaz mazkesi de olayı yeteri kadar açıklıyor sanırım...
Gaz maskeli ve Nazi üniformalı kişinin elindeki Kılıç ucunun işaret ettiği yerde bir mektup var:

Bild


Bu mektup, 1943'te Auschwitz toplama kampında hayatını kaybeden 14 yaşındaki  Hama Herchenberg tarafından yazılmış gerçek bir mektup.
Mektubun tercümesi:
Bir zamanlar başka dünyalara özlen duyan küçük bir çocuktum.Artık çocuk değilim, çünkü korkuyu öğrendim, ve nefret etmeyi...,Ne trajiktir  düşmanlarla ve darağacı urganlarıyla yaşayan bir gençlik.Ama hala inanıyorum ki, bugün sadece uyuyacağım,çocuk olarak uyanacağım tekrardan, ve gülüp oynamaya başlayacağım... 

Milyonlarca yolcunun uğrak yeri olan, Birleşik Devletler'in en büyük havalimanına böyle iç karartıcı,
korkunç, grotesk bir resmi kim niye koyar?


Bu Resimde gaz Maskeli elinde Kılıç ve Silah bulunan şahıs ölmüş ve bütün silahlar toplanıyor ve dünyada düşman olan halklar birbirleri ile dost oluyorlar ve birçok dilde Barış yazıyor.

Bu garabet resimde de çeşitli ırklardan çocuklar, Hawaii yerlisine benzeyen şahsın etrafında toplanmış, gülüp eğleniyor ve ellerini yerden fırlamış gibi duran rengarenk, tuhaf bitkiye doğru uzatıyorlar. Arka planda insan suratlı kaplanlar var.
Arka planda yağmur ormanları, Arizona çölleri dikkat çekiyor. Illuminati yani Seytaniler dünyadaki insanlari zehirli gazlar ve biyolojik silahlar ile temizledikten sonra, sığınaklarda topladıkları elitler ve özel olarak seçtikleri çocuklarla dünyayı yeniden kuracaklar. Genetik mühendisliğin harikası bitkiler ve hayvanlar da galiba bu mutlu tabloyu tamamlayacak.
Tabii diğer resimler böyle mutluluk tabloları(!) içermiyor. Bir çoğunda ölü çocuklar, savaş ve yangınlar resmedilmiş.


Bu Resim İlluminati tarafından 1995 yılında Denver Havalimanı için özel yaptırıldı, Resimde ABD`nin düşeceği gün tasvir ediliyor, Ortada kırmızı başlıklı kadının Michel Obama olduğu ve yerde yatan Güney Amerika Jaguarının, Barack Obama`yı temsil ettiği söyleniyor ve bu ürkütücü resimde camdan kutular içinde korunan egzotik hayvanlar, rengarenk çiçekler ve tabutlarda yatan cesetler dikkat çekiyor. Cesetlerden en soldaki Afrikalı siyahi bir kadın, ortadaki bir Kızılderili kadın, en sağdaki de sarışın bir kız çocuğu. Burada ABD`de yaşayan ırkların ve dinlerin ölümü temsil edildiği öne sürülüyor. Arka planda şehri ve ormanı yok etmekte olan korkunç bir yangın sahnesi var. Mavi gömlekli Güney Amerika yerlisi kızın elindeki Maya takvimi tabletine dikkat edin bu arada. Dikkat edersek ölenlerin üzerinde kan lekesi yok. Kimyasal ya da biyolojik silahla ölmüş oldukları bariz.Kızılderili kadının üzerindeki pikselli insan ve ev çizimleri çok tuhaf, hiç de klasik Kızılderili elişlerine benzemiyor. Daha çok Maya Kültürünü anımsatıyor,

Siyah kadının boynu ve kolundaki köle zincirleri hemen göze çarpıyor. 


Küçük kızın göğsü üzerinde ufak bir haç ve Davut yıldızı var. Bunların ikisinin arasında da kadim zamanlardan beri sırların, ketumiyetin ve gizli cemiyetlerin sembolü olan Gül. 

BildKeine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen