Zitate und Weisheiten für Führungskräfte

Erkan Güneyoglu Önder Demir
Zitate und Weisheiten für Führungskräfte
Jeder Gedanke, jedes Gefühl, jedes Wort, jede Handlung alles ist Energie und Schwingung. Jede Energie sucht sich ihre Resonanz und geht im Kosmos niemals verloren.
€9,99 Softcover

Samstag, 19. Januar 2013

Dinle Ey Firavun!

Dinle Ey Firavun!Sen dünyada´ki mazlumları, Allah'a inananları sahipsizmi sanıyorsun?
Kendine göre bahaneler bularak ve olaylar çıkararak onların memleketlerine zorla giriyor Çoluk,çocuk,yaşlı,genç demeden ölüm ve kan kusuyorsun.

Dinle Ey Firavun!
Bu yaptığın zulümler senin yanına kar kalmayacak,ekmiş olduğun Rüzgar bir büyük Fırtına çıkardı,çıkaracak ve mazlumların ahı seni cayır,cayır yakıyor ve yakacak,Hakkın tokadı seni yerlere yapıştıracak ve ne attıysan aşına o karşına çıkacak.

Dinle Ey Firavun!
Başkalarının gözyaşları üzerine ebedi mutluluk kurulamaz,Adalet sana gelince doğru Mazluma gelince eğri çalışamaz,Mazlum ve kimsesizlerin rızkı çelik Banka kasalarında tutulamaz,Haksız kazanç ve Faiz ile Cehenneme varılır ama Cennete varılamaz.

Dinle Ey Firavun!
Senin Şeytanlaşan nefsin seni kendi heva ve hevesine kul ve köle yapmış ,senin gözlerin var ama hakikati görmüyor,kulakların var ama gerçekleri duymuyor,Kalbin kapkaranlık ve Hakka inanmıyor,Şeytan seni kandırmış nefsin ölmemezlik duygusundan asla vazgeçmiyor.

Dinle Ey Firavun!
Bu Şeytani ve kokuşmuş düzeninde daha doğrusu düzensizliğinde Hürriyetin ve insanlığın adı var fakat kendisi yok,Baksana insanlığın büyük bir bölümü açlık ve sefalet içerisinde kıvranırken sadece küçük bir bölümü tok.


Dinle Ey Firavun!
Hayatın boyunca kendisinden kaçıp durduğun ölüm elbet sana gelecek. Ölümün şiddetli sarsıntılar içinde olacak.
Melekler, ellerini sana doğru uzatıp ve seni alçaltıcı ve yakıcı bir azapla müjdeleyecekler.
Yüzüne ve sırtına vura vura canını alacaklar o zalim Ruhun en derinden acıyla yerinden sökülecek ve sen dünyada sahipsiz sandığın insanlara karşı yapmış olduğun haksızlıklardan dolayı hesaba çekileceksin.


Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen